وبسایت چیست?

وبسایت چیست؟ وبسایت اصطلاحا به مکانی در اینترنت گفته میشود که یک صفحه یا تعداد بیشتری از صفحات رادر خود جا داده است. به بیان دیگر به مجموعه ای را صفحات در اینترنت ک متعلق به مکان خاصی هستند اصطلاحا وبسایت گفته میشود.

محتویات وبسایت ها بر روی کامپیوتری به نام سرور قرار دارند و مجموعه ای از سرورها، شبکه جهانی وب را تشکیل می دهند. هر سرور میتواند یک یا تعدادی بیشتری از سایت ها را درون خود جای دهد.

همانند دنیای واقعی ک هر انسانی برای خود یک نام منحصر بفردی دارد، در دنیای مجازی یا اینترنت نیز اوضاع به همین منوال است. هر سرور(یا کامپیوتر) برای آن که از سرور های دیگر متمایز شود و نیز هر وب سایت برای آنکه از وب سایت های دیگر متمایز شود، توسط یک شماره شناسایی منحصر به فرد یا IP مشخص میشود.

چرا داشتن یک سایت اینترنتی لازم است؟

علاوه بر اثرات مستقیم طراح یسایت در بهبود فرایند کسب و کار و توسعه بازاریابی و فروش، یک سایت اینترنتی خوب ارزش ها و اثرات جانبی دیگری نیز ب همراه دارد.

کسب اعتبار مهم ترین اثر جانبی یک سایت اینترنتی فاخر است. یک سایت خوب نماینده ی همیشه بیدار کسب و کار شماست که جانشینی شما در مواجهه با مشتریان بالقوه یا بالفعل آنلاین را بر عهده دارد.

خلاقیت در ترکیب توانایی های ماشین شبیه سازی توانایی های انسانی محدودیت ندارد. انتخاب و ترکیب بندی رنگ ها ، فونت ها ، عملکردها ، فرآیندها ، بخش ها و کلمات و عبارت های درج شده در سایت حالت های بسیاری را به وجو می آورند. اینکه کدام ترکیب میتواند اثر بخشی بیشتری رو ی مشتریان و بازدیدکنندگان سایت داشته باشد، بدون آزمون وخطا دست نیافتنی نیست. استفاده از تجربیات مشابه  و استفاده از نتیجه تحقیقات بسیاری که در این زمنیه ها به انجام رسیده راه دستیابی به موفقیت در طراحی سایت است.

ما در مدیا با استفاده از تجربیات گذشته و با تلاش مداوم برای بهبود قصد داریم بهترین مشاوره را به شما ارائه کنیم و بهترین روش ها را به کار بگیریم تا بیشترین بازخورد از طراحی سایت خود را ب دست آورید.

طراحی سایت

طراحی سایت شامل مهارت های و اقدامات مختلفی برای ساخت و ایجاد یک وب سایت اینترنتی می شود. بخش های مختلف طراحی وبسایت عبارتند از طراحی گرافیک ، بروزرسانی سایت ، کد نویسی قالب ، کد نویسی تحت سرور و بهینه سازی وب سایت.

اگر چه بخش مهمی از خدمات طراحی سایت را طراحی گرافیک شامل میشود اما طراحی سایت به مجموعه خدماتی گفته میشود که یک وبسایت اینترنتی طراحی ، برنامه نویسی ، پیاده سازی و در نهایت راه اندازی میگردد. بنابر این به طور کلی طراحی سایت یعنی ساخت وبسایت از صفر تا صد.

یک سایت اینترنتی با همکاری کارشناسان مختلف در بخش های گرافیک ف برنامه نویسی تحت سرور و برنامه نویسی تحت کاربر طراحی و راه اندازی میگردد. ای خدمات را  Web Designing یا طراحی سایت یا طراحی وب گویند.

اگر چه ممکن است یک طراحی سایت بتواند تمامی بخش های فوق را به تنهایی انجام دهد اما هر یک از این بخش ها شاخه های تخصصی مختلف و مجزا می باشند که معمولا به صورت گروهی انجام میشوند. هر یک از اعضای گروه طراحی وب سایت باید در تخصص خود با تکنولوژی های جدید در زمینه وب، بروز باشد.

طراحی سایت هم یک هنر است هم یک خلاقیت هم یک تخصص ک نیازمند تجربه است. به این معنی که طراح سایت باید در خلق ایده های نو ابتکار عمل داشته باشد و از طرف دیگر تسلط کافی روی بخش ها و المان های سایت داشته باشد. همچنین بر اساس تجربه خود بهینه ترین طراحی را پیاده سازی کند.

طراحی سایت

قیمت طراحی سایت و تخفیف های ویژه

قیمت های طراحی سایت در مدیا منصفانه و متناسب با زمان و دانش مورد نیاز برای طراحی و پیاده سازی آن تعیین می شنوند. با این وجود برخی از گروه های مشتریان ممکن است شامل تخفیف های ویژه شوند.

مشتریانی که بیش از یکبار از خدمات ما استفاده کنند، مشتریانی دارای کسب و کار با برند شناخته شده، اشخاص حقیقی مشهور برای سایت شخصی، اراعه دهندگان خدمات عام المنفعه و سایت های مذهبی همچنین مشتریانی ک توسط مشتریان قبلی معرفی شوند شامل این تخفیف ویژه به مقدار متناسب خولهند بود.

سفارش طراحی سایت

اگر ساتی اینترنتی ندارید یا سایت اینترنتی شما قدیمی و نیازمند بازسازی و بهبود است، یا اگر می خواهید یک فروشگاه اینترنتی طراحی کنید، یا اگر خدمات جدید و آنلاین به مشتریان فعلی ارائه می دهید یا اگر میخواهید اعتبار آنلاین برای خود کسب کنید با ما تماس بگیرید.

اطلاعات کسب و کار ، نوع محصولات یا خدمات، بازار فعلی و بازار هدف خود و همچنین مشکلاتی که با آن رو به رو هستید، یا هرچه که فکر میکنید لازم است را با ما باز گو کنید تا طراحی کامل و کار آمد برای دستیابی به اهدافتان به شما ارائه نماییم.

انواع سایت 

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت معمولا به دو شیوه ی کلی (با استفاده از CMS) و  (به صورت اختصاصی) به انجام می رسد. مدیا باه داشتن متخصصین خبره به هر دو روش، در خوصو هر سفارش دریافتی، روش و ابزار را بر اساس نیاز های پروژه تعیین می کند. برای کسب اطلاعات بیشت ر می توانید مقالاتِ (طراحی سایت اختصاصی) و سراحی سایت با استفاده از CMS) یا (برنامه نویسی) را مشاهده فرمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

سایت های فروشگاه اینترنتی علاوه بر اینکه در حال جایگزین کردن شیوهی خرید کالا به شکل ستنی هستند امکان فروش کالاهای غیر فیزیکی یا کالاهای دیجیتال مانند فایلهای صوتی و تصویری و کتابهای الکترونیک را نیز فراهم کرده اند.

مزایای طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

خرید هوشمندانه نیازمند کسب اطلاعات کافی و دقیق است در فروش ،ستنی ،کسب اطلاعات کافی گاهی دست نیافتنی و گاهی مشکل است ولی در فضای اینترنت دسترسی آزاد به حجم زیادی از اطلاعات از جمله مشخصات کالا تصاویر متعدد نظرات سایر خریداران مقایسه با سایر کالاها امکان مقایسه ی قیمت به آسانی و بسیاری امکانات و قابلیتهای دیگر خرید هوشمندانه را بیش از گذشته در دسترس شده است.
طراحی سایت فروشگاه آنلاین یا اینترنتی مزایایی هم برای ارائه دهندگان خدمت و کالا به دنبال دارد عدم نیاز به فروشگاه فیزیکی که برخی اوقات قیمتی بسیار بالا دارد و عدم نیاز به حضور دائم در فروشگاه یا استخدام نیروهای متعدد از سایر مزایای فروشگاه اینترنتی است.

طراحی سایت شخصی چیست؟

شاید شما نیز جزو آن دسته از افراد هستید که میخواهید سایت شخصی داشته باشید تا بتوانید نظرات و افکار خود را با دیگران به اشتراک بگذارید معمولاً طراحی سایت شخصی به چند منظور ساخته می.شوند برای مثال بسیاری از افراد به عنوان یک رزومه آنلاین به آن نگاه می کنند.

عده ای دیگر هستند که از آن برای انتشار مقالات و نظریات خود در زمینه شغلی شان استفاده میکنند و به هر حال از طریق آن کسب و کار میکنند عده سوم هم سلبریتی ها و افراد سرشناس هستند که پایگاهی خبری برای طرافداران خود ایجاد می کنند.

فرقی ندارد که شما جزو کدام دسته از این افراد هستید ملی پرتال میتواند همه نیازهای شما در طراحی سایت را بر طرف کند طراحی سایت شخصی که اصولا جزو طراحی سایت ارزان است نیز مانند هر سایت دیگری معیارها و فاکتورهای مختص به خود را دارد که باید آنها را رعایت نمود.

طراحی سایت شرکتی

اگر شما هم صاحب یک شرکت هستید یا قصد دارید به زودی شرکت خودتان را ثبت کنید مطمئناً می دانید اینترنت نقش مهمی را در کسب و کار شرکتها ایفا می کند و داشتن وب سایت از ملزومات موفقیت در دنیای دیجیتال امروزی به شمار میآید گروه نرم افزاری مدیا با طراحی سایت شرکتی امکان برندسازی و استفاده از پتانسیلهای موجود در دیجیتال مارکتینگ را در اختیار شما قرار می دهد.

طراحی سایت شرکتی در پرتال به این صورت است که تمام نیازهای ابتدایی شرکتها و مشتریانشان برآورد شده است. همچنین با توجه به انعطاف پذیری سایت ساز پرتال شما می توانید بر اساس نوع کسب و کار خود امکانات خاصی را در وب سایت شرکتی خود قرار دهید.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس پرکاربردترین نرم افزار برای طراحی سایت است. این سیستم با دهها میلیون کاربر بزرگترین جامعه ی توسعه دهندگان و استفاده کنندگان را دارا میباشد. وردپرس سیستمی رو به رشد است و روز به روز به تعداد کاربران آن افزوده می.شود وردپرس در ابتدا با هدف ایجاد یک سیستم ،وبلاگ طراحی و توسعه پیدا کرد با این حال در گذشت زمان امکانات زیادی به آن افزوده شد که استفاده از آن را در کاربردهای دیگر نیز امکان پذیر گردید طراحی سایت با وردپرس یکی از بهترین روشها برای طراحی و برنامه نویسی سایتهای مختلف با دامنه ی وسیعی از کاربردها به شمار میرود.

ویژگیهای وردپرس

امکانات فراوان وردپرس در کنار وجود هزاران افزونه با قابلیتهای متنوع سبب میشود وردپرس به عنوان ابزاری مناسب برای طراحی سایتهای ،شخصی سایتهای شرکتی سایتهای سازمانی و حتی فروشگاه اینترنتی به شمار .برود وردپرس دارای محیط مدیریت پیشرفته با امکانات زیاد است. علاوه بر آن پشتیبانی بسیار خوب از زبان فارسی در وردپرس استفاده از آن را برای افرادی که حتی آشنایی کمی با ایتنرنت و کامپیوتر دارند به کاری آسان تبدیل میکند.